Labradorit silver – Intuice sada

(Hodnocení: 1)

1.069 

Očekávané doručení: 22, Květen 2024
 • Doručení zdarma při nákupu nad 1000Kč.
 • Dodání: 3-5 pracovních dnů / Možnost platby na dobírku
 • Dárkové krabičky od 3 kusů

Labradorit a jeho účinky: intuitivní schopnosti, kreativita, zklidnění, snížení krevního tlaku, menstruační problémy, hormonální systém, ochrana, čištění aury, schopnost samoléčení, plíce, oči, mozkové funkce, metabolismus, dna, revma

Labradorit slaďuje fyzické a éterické tělo a pomáhá nalézt Vaše duchovní cíle. Zvyšuje sebeuvědomění a pomáhá uzemňovat duchovní energie do fyzického těla.. Tento kámen posiluje intuici a mimosmyslové schopnosti, včetně umění „správného načasování“; přenáší informace z nevědomí na povrch a usnadňuje jejich pochopení.

Materiál: labradorit, jaspis, křišťál, šňůrka

Velikost: cca 80 cm + 3 nastavitelné velikosti

Velikost kamene je cca. 2,5-3 cm

Tento labradoritový model má v sobě přirozené otvory

Před nákupem si změřte velikost zápěstí, je to vaše zodpovědnost.

Materiál: Labradorit, slitina zinku

Velikost: cca 2-3 cm

Ručně vyrobeno s láskou a precizností

V Zen Natural jsou všechny šperky, díky ruční výrobě, jedinečné. Všechny kameny byly pečlivě vybrány a nabízíme Vám jen drahokamy nejvyšší kvality. Upozorňujeme, že každý kus je vyroben jednotlivě, takže mohou existovat malé rozdíly.

Minerál Labradorit je znám již od 17. století a je jedním z 12 mistrovských krystalů. Kdysi byl považován za kámen čarodějů. Rozvíjí intuitivní schopnosti, kreativitu, uvolňuje napětí, smutek a strach. Snižuje krevní tlak, zmírňuje menstruační potíže a vyrovnává hormonální homeostázu. Má ochranný, auru-čistící účinek a aktivuje samoléčebnou schopnost těla. Příznivě působí na plíce, oči, zlepšuje činnost mozku, povzbuzuje látkovou výměnu, léčí dnu a revma.

Dodací lhůta do 3-5 dnů. Cena dopravy činí 89Kč. (vzrostly kvůli vysokým cenám pohonných hmot).

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

Objednávky je možné zrušit nebo upravit do 8:00, poté budou odeslány kurýrovi, nelze je upravovat.

Následná žádost o zrušení bude mít za následek zaplacení logistického poplatku, který jsme zaplatili, což je 140 Kč.

Platba bankovní kartou.

Platba na dobírku ( Manipulační poplatek na dobírku 30,0 Kč, při platbě bankovní kartou se neplatí žádný poplatek).

1 recenze Labradorit silver – Intuice sada

 1. Alice
  2023.09.28.
  Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla objednat si celou sadu, ne jen náramek. Náušnice jsou překrásné a náramek s labradoritem je jen třešinka na pomyslnVíce
  Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla objednat si celou sadu, ne jen náramek. Náušnice jsou překrásné a náramek s labradoritem je jen třešinka na pomyslném dortu. Doporučuji koupit si sadu kompletní, já mám silver, ten stříbrný kov se mi k bílo černému kamenu hodí více. Přemýšlím, že koupím i jako dárek pro dceru. Opravdu to stojí za ty peníze, protože ty minerály jsou velmi kvalitní.
Přidat recenzi
Ohodnoťte a získejte slevový kupón

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ručně vyráběné šperky

Záruční podmínky produktu:

Nabízíme 60-ti denní záruku. Pokud je produkt vadný je možné jej vyměnit, nebo vrátit peníze. V tomto případě kupující vrátí produkt, přičemž náklady na něj nese distributor. Produkt bude zkontrolován a bude posouzeno, zda se nestala chyba ve výrobě. Pokud vady nejsou výrobními vadami, ale jsou způsobeny poškozením nebo nesprávným používáním, nevztahuje se na ně záruka. Ve všech případech po vrácení výrobku zkontrolujeme výrobek, příčinu závady a podle toho jednáme v záležitostech záruky. Poplatek za vrácení nese kupující. V případě záruční výměny bude za vrácení zodpovědný prodejce. V případě mimozáruční vady, bude poštovné kupujícího k prodejci hrazeno kupujícím.


Dodání: 3-5 pracovních dnů / Možnost platby na dobírku. Cena dopravy činí 89Kč. (vzrostly kvůli vysokým cenám pohonných hmot).

Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč.

Objednávky je možné zrušit nebo upravit do 8:00, poté budou odeslány kurýrovi, nelze je upravovat.

Následná žádost o zrušení bude mít za následek zaplacení logistického poplatku, který jsme zaplatili, což je 140 Kč.

E-MAIL
HELLO@ZENNATURAL.CZ

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM
PONDĚLÍ–PÁTEK 9:00–15:00

4
  4
  Košík